Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
biuromarkt
Jesteś tutaj:   Strona główna  |  O nas
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Waluty

Ceny zawierają VAT
O nas 

 

 

 

Celem naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach, w terminach uzgodnionych z odbiorcami.

Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, zapewniamy opiekę handlowca , który pomoże Państwu w przygotowaniu zamówienia, służył będzie fachową poradą, dostarczy katalogi które pomogą w wyborze najodpowiedniejszych artykułów.

W naszej ofercie oprócz artykułów biurowych takich jak papier, długopisy, segregatory, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, znajdziecie państwo inne artykuły potrzebne do prawidłowego działania biura.

Artykuły spożywcze (kawy, herbaty, soki,wody mineralne), środki czystości do sprzątania biur, akcesoria komputerowe, folie stretch, taśmy niezbędne do pakowania.

Realizujemy również zamówienia na artykuły których nie ma w naszej ofercie, w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Jezeli nie znalezli państwo produktu lub cena jest dla państwa mało atrakcyjna prosimy o kontakt pod jeden z wymianonych numerów tel. lub e-mail.

Na państwa życzenie możemy dostarczyć katalog drukowany zgodny ze sklepem internetowym


Kontynuuj Zakupy
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.00zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt

Biuro Obsługi Warszawa - Łomianki

781 208 308

e-mail: biuro@biuromarkt.pl

Pracujemy w godzinach
Pon. - pt. 08:00 - 17:00
Copyright ©2022 www.biuromarkt.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.